ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДЕЛА И СЪДЕБНИ АКТОВЕ / НАСРОЧЕНИ ДЕЛА

 Списък на насрочените дела при Районен Съд Пловдив

за 20.09.2017 г.

ГРАЖДАНСКО ОТДЕЛЕНИЕ

 

сутрин

 

ЗАЛА 4 - ет. 1

 ІІ гр.с.

 СЪДИЯ - СЛАВОВА

Дело

Час

1

583/2017

09:30

2

8529/2017

09:30

3

1086/2016

10:30

4

5979/2016

10:45

 

ЗАЛА 5 - ет. 2

 VІІІ гр.с.

 СЪДИЯ - ПАВЛОВ

Дело

Час

1

1288/2017

09:00

2

2771/2017

09:00

3

3428/2017

09:30

4

4050/2017

09:30

5

1111/2017

10:00

6

2637/2017

10:00

7

12881/2017

10:00

8

1700/2017

10:30

9

5071/2017

10:30

10

5068/2017

11:00

11

5455/2017

11:00

12

12885/2017

11:00

 

ЗАЛА 8 - ет. 2

 ХІІ гр.с.

 СЪДИЯ - РУМЕНОВ

Дело

Час

1

9953/15

09:00

2

4938/17

09:00

3

12196/16

09:30

4

1565/17

09:30

5

4511/17

09:30

6

7662/17

10:00

7

12336/16

10:30

8

3986/17

10:30

9

4895/17

11:00

 

ЗАЛА 6 - ет. 2

 ХVІІІ гр.с.

 СЪДИЯ - СТОЯНОВ

Дело

Час

1

13518/2015

09:00

2

278/2016

09:00

3

4329/2017

09:00

4

2003/2017

09:30

5

2361/2017

09:30

6

14858/2016

10:00

7

3573/2017

10:00

8

6119/2017

10:00

9

17446/2016

10:30

10

13398/2017

10:45

 

следобед

 

ЗАЛА 8 - ет. 2

 VІ гр.с.

 СЪДИЯ - СЛАВЧЕВА

Дело

Час

1

7413/17

13:00

2

8331/17

13:00

3

10795/17

13:00

4

8177/17

13:30

5

11166/17

14:00

6

11218/17

14:30

7

8756/17

15:00

 

ЗАЛА 4 - ет. 1

 ХVІІ гр.с.

 СЪДИЯ - АНАСТАСОВ

Дело

Час

1

240/2017

13:30

2

2370/2017

13:30

3

5689/2017

13:30

4

12440/2015

15:00

5

559/2017

15:00

6

22458/2011

15:30

 

ЗАЛА 6 - ет. 2

 ХІХ гр.с.

 СЪДИЯ - БУКОВА

Дело

Час

1

10100/2016

13:30

2

3208/2017

13:45

3

6374/2016

14:00

4

10387/2016

14:10

5

2502/2017

14:20

6

15247/2016

14:30

7

12267/2016

15:00

8

15770/2016

15:30

 

 

НАКАЗАТЕЛНО ОТДЕЛЕНИЕ

 

ЗАЛА 1 - партер

 І н.с.

Съдия - КЪРПАЧЕВ

Дело

Час

1

ОХ 2598/17- Х н.с.

09:00

2

ОХ 4966/17

13:30

3

АНД 4753/17

14:45

4

АНД 3610/17

15:00

5

АНД 4480/17

15:20

6

АНД 4546/17

15:40

7

АНД 4128/17

16:30

8

АНД 5323/17

16:45

 

ЗАЛА 7 - ет. 2

 III н.с.

Съдия - СИРАКОВА

Дело

Час

1

ЧНД 5609/17

09:00

2

ЧНД 5919/17

10:00

 

ЗАЛА 2 - партер

 V н.с.

Съдия - СЛАВОВА

Дело

Час

1

НОХД 5013/17-ХVІІн.с.

09:00

2

НОХД 5269/17

10:00

3

НОХД 4803/17

13:30

4

АНД 2523/17

14:30

5

АНД 4556/17

14:40

6

АНД 4949/17

14:50

7

АНД 4981/17

15:00

8

АНД 5081/17

15:10

 

Стая  4 - партер

 VІІ н.с.

Делата се отсрочват, поради заболяване на съдията - докладчик.

Дело

Час

1

НОХД 3047/17

10:45

2

НОХД 3198/17

11:15

3

АНД 600/17

13:45

4

НЧХД 3206/17

16:00

 

ЗАЛА 13 - ет. 1

 VІІІ н.с.

Съдия - ТАСЕВ

Дело

Час

1

ЧНД 5965/17

11:00

2

НОХД 5884/17

11:30

 

ЗАЛА 11 - ет. 3

 ХVІІ н.с.

Съдия - МИНЧЕВ

Дело

Час

1

ОХ 544/17

09:30

2

ОХ 3015/17

11:00

3

АНД 2168/17

13:30

4

АНД 3655/17

14:00

5

АНД 3053/17

14:15

6

АНД 3058/17

14:30

7

АНД 3122/17

14:45

8

АНД 3353/17

15:00

9

АНД 2571/17

15:15

10

АНД 3348/17

15:30

11

АНД 2989/17

16:00

12

АНД 2766/17

16:15

 

ЗАЛА 3 - партер

 ХХІ н.с.

Съдия - ГЕТОВ

Дело

Час

1

АНД 3392/17

09:30

2

АНД 3396/17

09:45

3

АНД 3601/17

10:00

4

АНД 3597/17

10:15

5

АНД 3692/17

10:30

6

АНД 3718/17

10:45

7

АНД 3985/17

11:00

8

ЧНД 4892/17

13:00

9

ОХ 2872/17

13:30

 

ЗАЛА 9 - ет. 2

 ХХІ н.с.

Съдия - ВЪЛЧЕВ

Дело

Час

1

ЧХ4510/2015

09:30

2

ОХ2490/2013

10:30

 

ЗАЛА 10 - ет. 3

 ХХІV н.с.

Съдия - ИНГИЛИЗОВ

Дело

Час

1

ОХ 3338/17

09:00

 

ЗАЛА 12 – ет. 3

 ХХVІ н.с.

Съдия - ВЕЛЧЕВ

Дело

Час

1

ЧНД 5733/17

09:00

2

ОХ 5648/17

09:30

3

ОХ 7757/16

10:00

4

АНД 5109/17

13:30

5

АНД 5212/17

13:40

6

АНД 5350/17

13:50

7

АНД 5387/17

14:00

8

АНД 5444/17

14:10

9

АНД 5498/17

14:20

10

АНД 5562/17

14:30

11

АНД 5572/17

14:40

12

АНД 5619/17

14:50

13

АНД 5618/17

15:00